Η πρώτη εβδομάδα στο Νηπιαγωγείο μας κύλησε όμορφα και ομαλά. Οι μεγάλοι μαθητές βρήκαν ξανά τους φίλους τους, την κυρία τους και την τάξη τους (λίγο διαφορετική!) και οι καινούριοι μαθητές είχαν την ευκαιρία να γνωρίσουν το νέο τους περιβάλλον! Είχαμε πολύ χρόνο για παιχνίδι, δοκιμάσαμε όλες τις γωνιές και τα παιχνίδια της τάξης αλλά […]
Αρχεία για Σεπτέμβριος, 2021
Καλή και δημιουργική σχολική χρονιά!!!
Σεπ 202119
Πρόσφατα σχόλια