ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΣΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΜΝΗΜΟΝΙΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ ΤΟΥ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟΥ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧ.ΕΤΟΣ 2024-2025

Εσωτερικός Κανονισμός Μνημόνιο Ενεργειών Διαχείρισης εκτάκτων αναγκών Νηπιαγωγείου Καινουρίου σχ.έτους 2024-2025

Έτησια Έκθεση Εσωτερικής Αξιολόγησης του Εκπαιδευτικού Έργου της Σχολικής Μονάδας (έτος αναφοράς: 2023-2024)

Λήψη αρχείου

ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΔΩΣΑΜΕ ΤΙΣ ΚΑΡΤΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ Κ.ΜΙΧΑ,ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ. ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΙ ΚΑΡΤΕΣ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΘΟΥΝ ΣΤΟ ¨ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ” ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΘΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ. Η Κ. ΜΙΧΑ ΜΙΛΗΣΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ” ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ΄΄.