Πανελλήνια ημέρα Φιλοζωίας η 4η Απριλίου και στο Νηπιαγωγείο μας δόθηκε κουκλοθεατρική παράσταση με θέμα τους κινδύνους που αντιμετωπίζουν τα άγρια ζώα στην Ελλάδα.
Τα παιδιά συμμετείχαν με χαρά σε όλη την παράσταση.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα