Ο ΜΑΗΣ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΡΟΥΠΑΝΤΉΣΟΥΜΕ ΣΤΟΛΊΣΑΜΕ ΤΟ
ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΜΑΣ ΜΕ ΜΑΓΙΑΤΙΚΟ ΣΤΕΦΑΝΙ…
ΜΑΘΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ…
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΑΣ…ΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΣΤΟ ΖΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΤΟΥ ΚΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ..ΟΠΟΥ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΜΑΣ ΔΕΧΕΤΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ…
ΤΟ ΜΑΙΟ ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΣ ΣΥΝΆΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΟ 13Ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ…ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΙΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ…
ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΑΜΕ…
ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΗΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ….ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΤΗΚΑΜΕ….ΟΜΩΣ ΌΧΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ…ΘΑ ΞΑΝΑΒΡΕΘΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΗΣ ΣΥΝΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ….ΣΤΙΣ 30 ΤΟΥ ΜΑΗ…
ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΟΙΜΟΙ …Η ΓΙΟΡΤΗ ΕΧΕΙ ΩΣ ΘΕΜΑ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ…ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΤΗΣ ΝΟΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΟΥΛΟΥΔΙΑ ΈΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΗΛΙΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ..ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ..ΟΤΑΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΤΟΥΣ …ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΘΑΥΜΑΤΑ….!!
ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΓΙΟΡΤΗ…ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑΝ ΠΟΛΥ…ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΣΤΕΙΛΑΜΕ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ…13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ…ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕς ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ…ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΕΣΤΑΣΙΑ..ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ…!! ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΙΔΕΙΝ…ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΦΙΛΙΕΣ ΔΕΝ ΧΑΝΟΝΤΑΙ…