Σημερα το απόγευμα είχαμε την χαρά να υποδεχτούμε στο σχολείο μας την ψυχολόγο και σύμβουλο ψυχικής υγείας κα Μαυριδου Σαββίνα. Γονείς και εκπαιδευτικοί είχαμε την ευκαιρία να συμμετέχουμε σε μια εποικοδομητική συζήτηση σχετικά το πως μπορούμε να περνάμε ευχάριστο και δημιουργικό χρόνο με τα παιδιά μας. Παράλληλα αναδείχτηκαν και άλλα θέματα που απασχολούν εξίσου γονείς και εκπαιδευτικούς τα οποία η κα Μαυριδου απάντησε με τον δικό της μοναδικό τρόπο κάτι για το οποίο την ευχαριστούμε θερμα!