Στις 4 Οκτωβρίου γιορτάζεται η Παγκόσμια Ημέρα των Ζώων. Συνηθίζουμε στο Νηπιαγωγείο να αναφερόμαστε σε αυτήν την ημέρα και να συζητάμε με τα παιδιά για τα ζώα και τα δικαιώματά τους. 👩🏫
🦘🦓🦛🦒🦔🦍🦎🐐🦕🦄🐸🦐🦌🐅🐃🐯🐨🦂🐺🐈🐭🐁🐰🐒🐼🐖🦏🐗🐂🐘
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα