ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Από ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΕΡ/ΚΗΣ ΒΑΣΗΣ ΑΝΔΡΑΒΙΔΑΣ Στις 15 Ιουλίου 2024 Σε ΠΑΖΛ Με την καλοκαιρινή μας Γιορτή έληξε το σχολικό έτος 2023-2024 Ευχόμαστε σε όλους τους μαθητές μας ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!! Προηγούμενη Τα παιδία παίζει….παίζουμε όπως παλιά Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.
Αφήστε μια απάντηση