Το εκπαιδευτικό προσωπικό του νηπ/γείου μας

Για το σχολικό έτος 2022-2023 υπεύθυνοι εκπαιδευτικοί για το Α1 τμήμα είναι η κυρία Τσιώνα Ελισάβετ, για το Α2 τμήμα η κυρία Μωραϊτη Κατερίνα και για το Ολοήμερο τμήμα η κυρία Ντανδρή Άννα. Προϊσταμένη είναι η κυρία Κουτσαβλή Παναγιώτα.

Για το σχολικό έτος 2021-2022 υπεύθυνοι νηπιαγωγοί για το Α1 τμήμα είναι η κυρία Μαμάρα Έλλη, για το Α2 τμήμα η κυρία Μωραϊτη Κατερίνα και για το Ολοήμερο η κυρία Κλαουδάτου Διονυσία. Δασκάλα  αγγλικών η κυρία Οικονόμου Ευαγγελία.

Για το σχολικό έτος 2020-21 υπεύθυνοι νηπιαγωγοί για το Α1 τμήμα είναι η κα Κουτσαβλή Παναγιώτα , για το Α2 τμήμα η κα  Τσιώνα Ελισάβετ και για το Ολοήμερο η κα Μωρα’ι’τη Κατερίνα.

Σχολικό έτος 2019-20

Οι τάξεις μας αποτελούνται από δύο μεικτά τμήματα νηπιών και προνηπίων γεννημένα το 2014 και 2015 αντίστοιχα. Ο διαχωρισμός έχει γίνει με συγκεκριμένα κριτήρια ανάλογα με την ηλικία, το φύλο και τις ιδιαίτερες ανάγκες νηπίων (εάν υπάρχουν), ώστε να υπάρχει ισορροπία και εύρυθμη λειτουργία ανάμεσα στα δύο τμήματα. Για τρίτη χρονιά φέτος λειτουργεί και Ολοήμερο τμήμα, το οποίο εξυπηρετεί ανάγκες εργαζόμενων γονέων.

Στο  Α1  Τμήμα υπεύθυνη νηπ/γωγός είναι η κυρία Κουτσαβλή Παναγιώτα

Στο Α2   Τμήμα υπεύθυνη νηπ/γωγός είναι η κυρία Μωρα’ι’τη Κατερίνα

Στο Ολοήμερο Τμήμα υπεύθυνη νηπ/γωγός είναι η κυρία Καψάλη Όλγα

Στην παράλληλη στήριξη υπεύθυνη νηπ/γωγός (ΕΑΕ) η κυρία Καστρίτη Ευφροσύνη.