17 Στόχοι Βιώσιμης Ανάπτυξης
Όλοι μαζί,στο #Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου εκπαιδευτικοί και μαθητές, παίρνουμε θέση και αναλαμβάνουμε δράση για να φτιάξουμε ένα βιώσιμο μέλλον.Συμμετέχουμε στις δράσεις της σχολικής κοινότητας για την Ελληνική Εβδομάδα #inActionSDGsWeek
Το σχολείο μας δυναμικός Πρεσβευτής των 17 Στόχων Βιώσιμης Ανάπτυξης!
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
#ΓίνεΗαλλαγή για τον άνθρωπο και τον πλανήτη!
ΔΙΚΤΥΟ ΕΝΕΡΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)