Οι Μεγάλοι-Μικροί Κυνηγοί!!!

Το σχολείο μας συμμετέχει στο 1ο Πανελλήνιο σχολικό τουρνουά ανακύκλωσης μπαταριών, μια πρωτοβουλία
της ΑΦΗΣ και της Οργάνωσης Γης ως ομάδα των Μεγάλων-Μικρών κυνηγών μπαταριών. Είναι μια δράση ευαισθητοποίησης των μαθητών απέναντι στην ανακύκλωση μπαταριών. Στη δράση αυτή μπορεί να συμμετέχει όλη η οικογένεια, συγκεντρώνοντας σε ειδικό σημείο στο σπίτι όλες τις χρησιμοποιημένες μπαταρίες, προτού αυτές καταλήξουν στον Κάδο ΑΦΗΣ του σχολείου μας.
ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΕΠΑΘΛΑ:

Ο 1ος νικητής από κάθε κατηγορία θα κερδίσει: ΕΝΑ RUBBER FLOOR ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΑΥΛΙΟ

Ο 2ος νικητής από κάθε κατηγορία θα κερδίσει: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΑΙΘΟΥΣΑΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ ΑΞΙΑΣ 800€

Οι  5 πρώτοι νικητές κάθε κατηγορίας θα κερδίσουν: ΜΠΛΟΥΖΑΚΙ ΕΝΘΑΡΡΥΝΣΗΣ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ

Ας βοηθήσουμε όλοι, στέλνοντας με τα παιδιά ,μπαταρίες που πλέον δεν χρησιμοποιούμε και είναι για ανακύκλωση!!