nip-anezas's blog

Αρχεία για 9 Μαρτίου, 2015

EΡΓΑΣΤΗΡΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ!!!

Μαρ 20159

Με την πολύτιμη βοήθεια των γονιών ,φτιάξαμε χριστουγεννιάτικες κατασκευές καθώς και ημερολόγια-σκουπάκια.

από κάτω από: χριστούγεννα 2014 | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο EΡΓΑΣΤΗΡΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ!!!

Η ΕΛΙΑ Ο ΜΥΘΟΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ, ΤΑ ΛΑΔΟΚΟΥΛΟΥΡΑ….

Μαρ 20159

Στα πλαίσια του προγράμματος περιβαλλοντικής εκπαίδευσης, μιλήσαμε για το λάδι και την αξία του στη διατροφή μας.Διαβάσαμε τον μύθο της Αθηνάς και του Ποσειδώνα , τον δραματοποιήσαμε, φτιάξαμε με τις μητέρες ττων παιδιών λαδοκούλουρα.

από κάτω από: Νοέμβριος | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η ΕΛΙΑ Ο ΜΥΘΟΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ, ΤΑ ΛΑΔΟΚΟΥΛΟΥΡΑ….

Καλοσωρίσατε στο blogτου ολοήμερου νηπιαγωγείου Ανέζας!!Στόχος της σελίδας μας ,είναι η ανταλλαγή απόψεων και ιδεών,αλλά και ένας τρόπος να αποδείξουμε ότι απο πολύ μικρά χεράκια βγαίνουν συχνά πολυ μεγάλες δημιουργίες!!!

KΕΡΙΑ