Θεο-Log-in στην Πελοπόννησο και Δυτική Ελλάδα.

Θεολογία, Εκπαίδευση, Νέες Τεχνολογίες

Διεξαγωγή πολυθεματικής επιμόρφωσης στην Καλαμάτα

Κάτω από: Χωρίς κατηγορία | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Τετάρτη, 4 Μάρτιος 2020 7:22 πμ |

Με πρωτοβουλία των Συντονιστριών Εκπαιδευτικού Έργου της 5ης και 6ης εκπαιδευτικής Ενότητας του ΠΕΚΕΣ Πελοποννήσου, κ. Χρονοπούλου Νάσιας και κ. Σταυροπούλου Ελένης πραγματοποιείται πολυθεματική επιμορφωτική δράση στο 22ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμάτας την Πέμπτη 5 Μαρτίου και από ώρες 08:30 έως 14:00. Στην επιμόρφωση συμμετέχουν εκπαιδευτικοί των Δημοτικών σχολείων ευθύνης των ΣΕΕ, οι οποίοι θα παρακολουθήσουν εισηγήσεις και βιωματικά εργαστήρια σύμφωνα με το πρόγραμμα (βλ. παρακάτω).

Λήψη αρχείου

Δεν υπάρχουν σχόλια »