![christmas tree 768x511 1](https://blogs.sch.gr/milkaltsou/files/2023/12/christmas-tree-768x511-1-150x150.jpg?x91594)
Σήμερα στολίσαμε με τα παιδιά το Χριστουγεννιάτικο δέντρο μας. Εκτός από τα έτοιμα στολίδια, τα παιδιά κρέμασαν και δικές τους κατασκευές που έφτιαξαν με πολύ μεράκι. Κι επειδή Χριστούγεννα χωρίς γλυκιές γεύσεις δεν γίνεται, ετοίμασαν εύκολα μπισκοτάκια με 3 υλικά για να κεραστούν αυτά και οι γονείς τους.
Δείτε εδώ τη συνταγή: Μπισκότα με 3 υλικά – The one with all the tastes
Η αντίστροφη μέτρηση άρχισε… Η χαρά τους απερίγραπτη!
- Μπισκοτάκια με 3 υλικά
- Μπισκοτάκια με 3 υλικά
- Ομαδική εργασία: Χριστουγεννιάτικο δέντρο
- Στολίζοντας το δέντρο της τάξης μας