1η μέρα εκδηλώσεων του σχολείου μας
“Τα πιο γλυκά και παιχνιδιάρικα χριστούγεννα !!!!!!”
Δημοτικό Σχολείο Απεράθου & Φιλωτίου σε δράση…
Ευχαριστούμε πολύ τη Μαριέττα Τέτα που έκανε τη μέρα μας τόσο γλυκιά και δημιουργική με το εργαστήρι μπισκότου που υλοποίησε με τους μαθητές/τριες μας ,τους συναδέλφους μας και μαθητές/τριες του σχολείου Απεράθου που συμμετείχαν στις δράσεις μας.
Περάσαμε υπέροχα, δείτε τις φωτο και θα καταλάβετε![❣️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1.5/16/2763.png)
![❣️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1.5/16/2763.png)
![❣️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1.5/16/2763.png)
![❣️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1.5/16/2763.png)
![❣️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1.5/16/2763.png)
![❣️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1.5/16/2763.png)