Με χαρά ανακοινώνω τη βράβευση μας με την ετικέτα Ποιότητας στο πρόγραμμα eTwinning που συμμετείχε το σχολείο μας ! Συγχαρητήρια στους μαθητές μας και σε όλους τους συμμετέχοντες…
Δράσεις, Σκέψεις, Ιδέες, Προτάσεις
Με χαρά ανακοινώνω τη βράβευση μας με την ετικέτα Ποιότητας στο πρόγραμμα eTwinning που συμμετείχε το σχολείο μας ! Συγχαρητήρια στους μαθητές μας και σε όλους τους συμμετέχοντες…
Φιλοξενείται στο blogs.sch.gr