Κοπή πρωτοχρονιάτικης πίτας

Την Τρίτη 30 Ιανουαρίου (ημέρα των Τριών Ιεραρχών) κόπηκε η καθιερωμένη πρωτοχρονιάτικη πίτα τόσο σε κάθε Τμήμα του Σχολείου όσο και στον Σύλλογο των εκπαιδευτικών. Το δώρο που κέρδισε ο κάθε τυχερός μαθητής/τρια ήταν ένα λογοτεχνικό βιβλίο Λαρισαίου συγγραφέα.

Επίσης σε κάθε μαθητή/τρια του Σχολείου χαρίστηκε και από μια κρέμα βανίλια, προσφορά της “Φάρμας Ντόντος” & ευχαριστούμε θερμά τον κ. Γιώργο Ντόντο για την προσφορά του.

Η τυχερή εκπαιδευτικός που κέρδισε το φλουρί του Συλλόγου Διδασκόντων ήταν η κα Ταμπούκα Βασιλική, Θεολόγος.

Οι τυχεροί μαθητές/τριες είναι οι παρακάτω:

Α1: Λίταινας Β

Α2: Σελαμάι Φ.

Β1: Ζιώγας Κ.

Β2: Φασομυτάκη Ε.

Γ1: Βουλάγγα Κ.

Γ2: Σαϊτης Δημ.

IMG 20240130 103719IMG 20240130 115947

Ο Σύλλογος Διδασκόντων εύχεται σε όλους και όλες καλή και δημιουργική χρονιά γενάτη υγεία και πρόοδο!

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Δράσεις, Ενημέρωση κηδεμόνων-μαθητών, Κοινωνικές. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.