Ζωντανή εκπομπή της 7ήμερης από Κωνσταντινούπολη !!!

Η Γ’ Λυκείου Καμπάνη βρίσκεται αυτήν την εβδομάδα στην Κωνσταντινούπολη και η εκπομπή “Αφιερωμένο εξαιρετικά” θα μεταδοθεί ζωντανά από την Πόλη !!! Θα είναι η πρώτη φορά που το European School Radio θα μεταδοθεί απευθείας από το εξωτερικό.

Οι μαθητές και οι καθηγητές της Γ΄’ Λυκείου που βρίσκονται στην 7ήμερη εκδρομή θα προσπαθήσουν να μεταφέρουν την ατμόσφαιρα της Κωνσταντινούπολης αλλά και της τελευταίας ανέμελης μαθητικής περιόδου πριν τις εξετάσεις και την αποφοίτηση.

Θα σας περιμένουμε όλους την Πέμπτη στις 7 μμ στην κανονική ώρα της μετάδοσης της εκπομπής μας :), στο blogs.sch.gr/esrblog

Κατηγορίες: Εκδρομές, Λύκειο Καμπάνη, Ραδιόφωνο. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

2 Responses to Ζωντανή εκπομπή της 7ήμερης από Κωνσταντινούπολη !!!

1. Μια γλυκιά και τρυφερή εκπομπή που κατάφερε να μεταφέρει την αίσθηση και το συναίσθημα των παιδιών και των καθηγητών τους!Όντας ακροάτρια έγινα και θεατής μιας  πόλης όπως την έζησαν αγαπημένα πρόσωπα!Μου δημιούργησε βέβαια πολλά ερωτηματικά…… σας περιμένω να γυρίσετε γεροί, δυνατοί και με πολύ κουράγιο  και διάθεση …για απαντήσεις και διευκρινήσεις !!!!