ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΕΝΑΡΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2023-24

Σεπ 20238

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Η καινούργια σχολική χρονιά ξεκινά. Ευχόμαστε υγεία, δύναμη, αισιοδοξία και μια δημιουργική χρονιά προς όφελος των παιδιών μας.
Σας ενημερώνουμε ότι:

Τη Δευτέρα 11-9-2023 ο αγιασμός θα γίνει στις 9:00 π.μ. . Θα ακολουθήσει η διανομή των βιβλίων.

Tο λεωφορείο (“λευκό”)  (ΣΜ)  που θα μεταφέρει τη Δευτέρα τα παιδιά του Λυκείου από την παραλία Μαρκοπούλου-Μαρκόπουλο θα ξεκινήσει από το «Αίθριο» στις 8:15 π.μ.  Αναχώρηση από το σχολείο στις 10.30 π.μ.

Tα παιδιά από τον Βλαστό – Αγ. Αποστόλους θα χρησιμοποιήσουν το λεωφορείο του ΚΤΕΛ, που ξεκινά από Βλαστό στις 7:50 π.μ. Αναχώρηση από το σχολείο με το λεωφορείο που ξεκινά από Αθήνα στις 10.00 π.μ. και περνάει από το σχολείο περίπου 10.45 π.μ.

από κάτω από: Ανακοινώσεις| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΕΝΑΡΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2023-24