ΓΟΝΙΚΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ

Νοέ 20228

Αγαπητοί γονείς

Υπήρξε η σκέψη να αναρτούμε φωτό ή βίντεο από σχολικές εκδηλώσεις ή εκδρομές στην ιστοσελίδα του σχολείου μας.

Με αυτό το σκοπό, σήμερα μοιράστηκαν στα παιδιά σας έντυπα γονικής συγκατάθεσης από το πανελλήνιο σχολικό δίκτυο. Αν κάποιο έντυπο χαθεί, σας το επισυνάπτουμε εδώ ΕΝΤΥΠΟ ΓΟΝΙΚΗΣ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ώστε να το κατεβάσετε και να το συμπληρώσετε.

Αν συναινείτε στην ανάρτηση των φωτό ή βίντεο των παιδιών, παρακαλούμε να συμπληρώσετε τη δήλωση στο κάτω μέρος του εντύπου και να τη δώσετε στα παιδιά να μας την επιστρέψουν έως τις 18-11-22.
Αν δεν συναινείτε, παρακαλούμε και πάλι να κάνετε αρνητική δήλωση και να μας την αποστείλετε επίσης έως τις 18-11-22.

Σε κάθε περίπτωση ευχαριστούμε για τη συνεργασία

Με εκτίμηση από τη Διεύθυνση του Λυκείου

από κάτω από: ΕΓΓΡΑΦΕΣ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΓΟΝΙΚΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ