Νοέ 27 2016

Ετήσιος χορός Γ΄ Λυκείου 2016

Tο  Σάββατο  26 / 11 / 2016  πραματοποιήθηκε  με  μεγάλη επιτυχία  και συμμετοχή  στην αίθουσα  του κοσμικού κέντρου ΄΄Ζυγός΄΄ ,  ο ετήσιος  χορός των μαθητών της Γ΄Λυκείου.

Στον  χορό παραβρέθηκαν ,όλοι  οι μαθητές της Γ΄Λυκείου  οι οποίοι είχαν αναλάβει την διαδικασία  της εξυπηρέτησης των καλεσμένων ,γονείς και φίλοι των μαθητών  , εκπρόσωποι  της Δημοτικής  αρχής  και  αρκετοί εκπαιδευτικοί του σχολείου μας που  διαμένουν στην περιοχή.

Για την πραγματοποίηση του χορού βοήθησαν  ο σύλλογος γονέων και κηδεμόνων με  πολύ προσωπική εργασία για την  προετοιμασία  των  ορεκτικών ,φαγητών και γλυκών. Οικονομική  βοήθεια  στους μαθητές  πρόσφεραν  οι επαγγελματίες της περιοχής, ιδιώτες και ο δήμος Πηνειού. Στους παρευρισκόμενους μοιράστηκαν αρκετά δώρα μετά από διαδικασία  λαχειοφόρου αγοράς.

About the author

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΣΤΟΥΝΗΣ