ΔΩΡΕΑΝ Μαθήματα για τον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Πληροφορικής από την ΕΠΥ-Παράρτημα Μακεδονίας Θράκης

epy_PDP_lessons

Εισαγωγή στον Προγραμματισμό με την C++

Το Παράρτημα Μακεδονίας-Θράκης της Ελληνικής Εταιρίας Επιστημόνων και Επαγγελματιών Πληροφορικής και Επικοινωνιών [ΕΠΥ] διοργανώνει στις ​​23 Ιανουαρίου 2016 στη Θεσσαλονίκη​,​ ΔΩΡΕΑΝ μαθήματα Προγραμματισμού για τον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Πληροφορικής για μαθητές ​​Γυμνασίου, ​​Λυκείου, αλλά κατά περίπτωση και μαθητές τελευταίων τάξεων Δημοτικού.

Οι θέσεις είναι περιορισμένες και απαιτείται συμπλήρωση της φόρμας: https://goo.gl/mjSE9O

Επισκέπτες-Εκπαιδευτικοί μπορούν επίσης να δηλώσουν συμμετοχή εφόσον στην επιλογή “Τάξη” της φόρμας δηλώσουν “εκπαιδευτικός”. Στην τελική επιλογή για την παρακολούθηση προηγούνται οι μαθητές που συμμετέχουν ή πρόκειται να συμμετάσχουν ως διαγωνιζόμενοι στον 28ο ΠΔΠ.

Για την ΟΕ του ΠΔΠ

Λία [Θεοδούλη] Τερζίδου