Used to- an easy way to talk about the past

Κατηγορίες: Student Hub | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Used to- an easy way to talk about the past

Talk about your Routine

My daily routine_

Κατηγορίες: Student Hub | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Talk about your Routine

Συννεφόλεξα -WordArt

Check this out!What happens when IT and English classes blend!
Δείτε τι συμβαίνει όταν  συνδιάζομουμε το μάθημα της Πληροφορικής και των Αγγλικών.

Κατηγορίες: Student Hub | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Συννεφόλεξα -WordArt

Studentwork-what I can do with a computer

Interesting homework about IT .

WHAT I CAN DO WITH THE PC

Κατηγορίες: Student Hub | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Studentwork-what I can do with a computer

SafeWaterSports-Studentwork

Video creation by students about water Sports.

Τι έμαθαν οι μαθητές για τους κανόνες στην Πισίνα.

Κατηγορίες: Student Hub | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο SafeWaterSports-Studentwork

The Journey Ahead

“ A philosophical compass for the journey ahead” draws teachers’ attention to the uniqueness  and great importance of every learner as a human being”.

Για περισσότερα πατήστε εδώ:

The Journey ahead

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο The Journey Ahead

To Σπίτι των Σκέψεων

Μένω σ ’ένα σπίτι με πολλά δωμάτια που το καθένα από αυτά έχει το δικό του ύφος και χρώμα. Κάποια είναι φωτεινά ενώ άλλα είναι σκοτεινά ή αμυδρά φωτισμένα.

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ:

To Σπίτι των Σκέψεων

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο To Σπίτι των Σκέψεων

Οικογένεια

Oικογένεια – 2

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Οικογένεια

The power of Will Power

The following presentation addresses those of us, including our students, who feel like doing things but never get started.Why’s that?Who shall we blame for? Check it out and make your decision.

The Power of Will Power

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο The power of Will Power

Καλημέρα κόσμε!