Ονομάζομαι Καρακούτση Σοφία και είμαι Νηπιαγωγός.Αγαπώ τη δουλειά μου και λατρεύω την παιδική σκέψη που είναι η κινητήριος μου δύναμη.Εδώ και 12 χρόνια υπηρετώ σε σχολεία της Λευκάδας.Η καταγωγή μου είναι από Βέροια Ημαθίας.
Ονομάζομαι Καρακούτση Σοφία και είμαι Νηπιαγωγός.Αγαπώ τη δουλειά μου και λατρεύω την παιδική σκέψη που είναι η κινητήριος μου δύναμη.Εδώ και 12 χρόνια υπηρετώ σε σχολεία της Λευκάδας.Η καταγωγή μου είναι από Βέροια Ημαθίας.