Με τη βοήθεια και προσφορά του Δήμου Κερατσινίου- Δραπετσώνας, νέα δεντράκια φυτεύτηκαν αυτή την εβδομάδα στην αυλή μας για να την ομορφύνουν. Δική μας δέσμευση να τα ποτίζουμε και να αγαπάμε!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα