Τα αστεράκια μου

Το blog…άκι της Ιωάννας

Etwinning: Το τερατάκι μας και οι πράξεις εκτίμησης και αγάπης

Ιούλ 202425

Φτάνοντας στο τέλος της όμορφης αυτής διαδρομής δε θα μπορούσαμε να κλείσουμε κάπως διαφορετικά.

Γύρω μας υπάρχουν πολλοί άνθρωποι που τους δείχνουμε την αγάπη μας και την ευγνωμοσύνη για αυτά που μας προσφέρουν: οι γονείς , οι γιαγιάδες και οι παππούδες μας , οι συγγενείς μας, οι δάσκαλοί  μας. Όμως στο σχολείο μας υπάρχει ένα άτομο που μας αγαπά και μας προσφέρει καθημερινά. Η κα Μάρθα, που καθημερινά φροντίζει για την υγιεινή των χώρων του σχολείου διατηρώντας ένα περιβάλλον καθαρό.

Η ομάδα μας λοιπόν πρότεινε να της φτιάξουμε ένα κέικ και μια κάρτα, τα οποία τα πρόσφεραν με πολύ αγάπη στη Μάρθα μας!

Ασφαλώς πριν τελειώσουμε το πρόγραμμα , προγραμματίσαμε μια τελευταία διαδικτυακή συνάντηση όπου μέσα από τις ζωγραφιές μας τους είπαμε ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ- THANK YOU για την υπέροχη συνεργασία μας, για όλα όσα μάθαμε κατά την διάρκεια του προγράμματος!!!

thank you daythank collagethank collage 1

από κάτω από: eTwinning| με ετικέτα , ,  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Etwinning: Το τερατάκι μας και οι πράξεις εκτίμησης και αγάπης

Τα σχόλια είναι κλειστά.