ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ PROJECTS, ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ!

Ιδέες για προγράμματα, καθώς και εκδηλώσεις και δραστηριότητες που ενεργοποιούν τους μαθητές!

Λαχειοφόρος κλήρωση!

Δεκ 201921
ΔΩΡΑ ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟΥ

Την Τρίτη 17/12/2019 πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία η κλήρωση των δώρων της λαχειοφόρου αγοράς.  Τα δώρα ήταν προσφορά των επιχειρήσεων του νησιού, καθώς και του σούπερμάρκετ ΑΒ Βασιλόπουλος Σάμου.  ΛΙΣΤΑ ΔΩΡΩΝ ΓΙΑ ΛΑΧΕΙΟΦΟΡΟ

Κληρώθηκαν συνολικά 64 δώρα και οι μαθητές και οι μαθήτριες που συμμετείχαν στη διοργάνωση πρόσφεραν καφέ, κέηκ, καραμέλες και κουλουράκια σε όσους θέλησαν να παρευρεθούν.  Οι μικροί μας φίλοι που τράβηξαν τους λαχνούς από την κάλτσα του Άι Βασίλη, πήραν στο τέλος από έναν σοκολατένιο Άι Βασίλη!

Ευχόμαστε σε όλους Χαρούμενα Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το Νέο Έτος!!!

από κάτω από: Εκδηλώσεις| με ετικέτα  |  | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Λαχειοφόρος κλήρωση!

Τα σχόλια είναι κλειστά.