Αριδαία Blog

Αρχεία για 16 Απριλίου 2013

μόνο εδώ !!!

Συγγραφέας: ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ στις 16 Απριλίου 2013

Κατηγορία Γενικά | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο μόνο εδώ !!!

Συγγραφέας: ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ στις 16 Απριλίου 2013

Με συγκεκριμένους αριθμούς περιγράφει ο αρθρογράφος της εφημερίδας Tagesspiegel του Βερολίνου τα δεινά που προκάλεσαν οι Γερμανοί στην Ελλάδα, την περίοδο του Β’ Παγκοσμίου Πολέμου, σε άρθρο που αναφέρεται στις πολεμικές αποζημιώσεις. Σύμφωνα με την ιστοσελίδα της Deutshe Welle ο συντάκτης του κειμένου αναφέρει :  «Καμιά άλλη χώρα κατοχής όπως η Γερμανία δεν κατέστρεψε τόσο, όσο […]

Κατηγορία Γενικά | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Σκοτώσαμε 130.000 Έλληνες αμάχους, στείλαμε 70.000 Έλληνες Εβραίους στα στρατόπεδα συγκέντρωσης, αλλά ο πρωθυπουργός σας φοβάται να ζητήσει τις αποζημιώσεις!

SUPER GAP Ο ΣΩΤΗΡΑΣ ΤΗΣ ΓΗΣ…!!!

Συγγραφέας: ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ στις 16 Απριλίου 2013

Κατηγορία Γενικά | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο SUPER GAP Ο ΣΩΤΗΡΑΣ ΤΗΣ ΓΗΣ…!!!