Συγγραφέας: | 2 Νοεμβρίου 2023
Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 3η θέση για τη Δήμητρα Καρποντίνη στο 16ο “State of the art” Συνέδριο Εφηβικής Υγείας/Ιατρικής |

Το 16ο State of the art- Συνέδριο εφηβικής Υγείας/Ιατρικής πραγματοποιείται από την Ελληνική Εταιρεία Εφηβικής Ιατρικής (Ε.Ε.Ε.Ι.) σε συνεργασία με το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών “Στρατηγικές Αναπτυξιακής και Εφηβικής Υγείας και σημαντικούς φορείς.

Καρποντίνη Δ. page 0001

Στο 16ο State of the art- Συνέδριο εφηβικής Υγείας/Ιατρικής “Ευεξία (well being) παιδιών και εφήβων”, η μαθήτρια του σχολείου μας Δήμητρα Καρποντίνη βραβεύτηκε με τον 3ο Έπαινο για τη δημιουργία αφίσας με θέμα:

“ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΝΑ ΚΟΠΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΙΝΙΑ”

ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗ ΕΡΓΟ

Το Συνέδριο πραγματοποιήθηκε στις 13-14 Οκτωβρίου 2023 στο Αμφιθέατρο “Ιωάννης Δρακόπουλος” του Εθνικού Καποδιστριακού Πανεπιστήμιου Αθηνών και η Δήμητρα επιλέχθηκε να παρουσιάσει την αφίσα της το Σάββατο 14 Οκτωβρίου.

received 776937237568921

Θερμά συγχαρητήρια Δήμητρα!

Στο βίντεο που ακολουθεί, θα παρακολουθήσετε την παρουσίαση της Δήμητρας που έγινε κατά τη διάρκεια του Συνεδρίου.9DS 2784

Πατήστε στο σύνδεσμο εδώ: https://youtu.be/1s2shw5dcQY