Κατά την διάρκεια του σχολικού έτους 2022-23, όλοι οι μαθητές του σχολείου μας με την καθοδήγηση του καθηγητή καλλιτεχνικών Κυρίου Τζιάλλα Βασιλείου και στα πλαίσια του μαθήματος καλλιτεχνικών, δημιούργησαν αυτή την υπέροχη εικόνα που είναι εμπνευσμένη από το διάσημο κώμιξ «Αστερίξ και Οβελίξ». Συγχαρητήρια σε όλους. Μπράβο παιδιά κάνατε σπουδαία δουλειά αφήνοντας τα ίχνη σας […]
Μηνιαίο Ιστορικό Απρίλιος, 2023
Αστερίξ και Οβελίξ
Δημοσιευμένο στην κατηγορία Χωρίς κατηγορία στις 28 Απρ 2023