ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ

ANAKOΙΝΩΣΗ

3/11/2022

Αγαπητοί γονείς.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε (ειδικά τους γονείς της Α΄ γυμνασίου) ότι η θητεία του δ.σ. του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων λήγει στο τέλος της σχολικής χρονιάς καθώς είναι διετής. Όποιοι γονείς όμως θέλουν και μπορούν να προσφέρουν στις δράσεις του συλλόγου με οποιοδήποτε τρόπο μπορούν να επικοινωνήσουν με τα τηλέφωνα

6940695251 Γιαννοπούλου Σοφία

καθώς και με το

6936124664 Σπανός Γεώργιος.

Θα ήταν μεγάλη μας χαρά και τιμή να ανταλλάξουμε απόψεις και ιδέες ώστε να έχουμε ένα καλύτερο περιβάλλον για τα παιδιά μας.

Με εκτίμηση το ΔΣ. του σύλλογου γονέων και κηδεμόνων

Ετήσια συνδρομή συλλόγου.

Αγαπητοί γονείς,

Θα θέλαμε να σας υπενθυμίσουμε την ανάγκη της συμβολής σας για την οικονομική ενίσχυση του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων του σχολείου μας για το σχολικό έτος 2022.

Η ετήσια συνδρομή ανέρχεται στο ποσό των 5 ευρώ ανά οικογένεια και όχι ανά παιδί. Η συγκέντρωση των χρημάτων γίνεται από τους υπεύθυνους καθηγητές των τμημάτων και σε δεύτερο χρόνο θα δοθούν οι αντίστοιχες αποδείξεις είσπραξης.

Αναμένουμε την ανταπόκριση όλων για να βοηθήσουμε το σχολείο μας.

Με εκτίμηση το Δ.Σ του συλλόγου

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ 2021