Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, πιστός και φέτος στην γλυκιά συνήθειά του, προσέφερε βασιλόπιτα σε όλους, μαθητές κι εκπαιδευτικούς! Την Τετάρτη 17 Ιανουαρίου 2024 όλοι απολαύσαμε τη γευστικότατη βασιλόπιτα και ευχηθήκαμε να έχουμε μια καλή, δημιουργική χρονιά με υγεία, ειρήνη, προκοπή και χαρά για όλους!
Ένας/μία τυχερός/ή μαθητής/τρια από κάθε τμήμα κέρδισε το φλουρί, που συνοδευόταν από το ποσό των είκοσι ευρώ, ενώ ο υποδιευθυντής, κύριος Γιάννης Ζησάκος, ήταν ο εκπαιδευτικός που κέρδισε μια χειροποίητη εικόνα.
Οι τυχερές κι οι τυχεροί μαθητές μας ήταν: Ρεβέκα Μπεκιάρη (Α1), Δημήτρης Καϊτατζής (Α2), Παναγιώτης Αποστόλου (Α3), Γεράσιμος Σιάμος (Α4), Σωτήρης Φραντζής (Β1), Άλκης Βοσνιάδης (Β2), Άρης Κονόμι (Β3), Χριστίνα Πρατσόλη (Β4), Νίκος Αρματωλός (Γ1), Βασίλης Κυριάκου (Γ2), Καλένα Τενεκετζή (Γ3), Έφη Βαρτζή (Γ4).
Σας ευχαριστούμε πολύ!
Καλή χρονιά σε όλες κι όλους!
Πρόσφατα σχόλια