Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Ευχαριστίες στον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

Ευχαριστίες στον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

Ευχαριστούμε το δραστήριο ΔΣ του συλλόγου γονέων και μέσω αυτού όλους τους γονείς/ κηδεμόνες που ενισχύουν οικονομικά, και όχι μόνο, τον σύλλογο, ώστε τα παιδιά μας να έχουν τα απαραίτητα για τη διεξαγωγή των μαθημάτων τους.
    Τέτοιες ενέργειες που αναβαθμίζουν υλικοτεχνικά το σχολείο, ή βελτιώνουν την αισθητική και την ασφάλειά του, ωθούν τα παιδιά μας να συμμετέχουν πιο ενεργά στη μάθηση και να δραστηριοποιούνται σε τομείς που αναδεικνύουν τις δεξιότητες και τα ταλέντα τους.
    Το προσφερόμενο αθλητικό υλικό, δε χρησιμοποιήθηκε την ημέρα του αθλητισμού, καθώς έπρεπε πρώτα να καταγραφεί.
    Θα χρησιμοποιηθεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και στο μάθημα της φυσικής αγωγής και σε άλλες αθλητικές δράσεις που θα υλοποιηθούν στο σχολείο.
    Ευχαριστούμε και πάλι για την προσφορά!!!
    Η Διεύθυνση και ο Σύλλογος Διδασκόντων/ουσών του Γυμνασίου.