Γυμνάσιο Ιτέας Φωκίδας

Το ιστολόγιο του σχολείου μας

ΗΜΕΡΙΔΑ από τη ΔΙΩΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

Δεκ 20199

Σας ενημερώνουμε ότι την Πέμπτη 12 Δεκεμβρίου και ώρα 8.30 π.μ.-10.30 π.μ. θα πραγματοποιηθεί ημερίδα ενημέρωσης από τη δίωξη του ηλεκτρονικού εγκλήματος, στο Κυριακοπούλειο Πολιτιστικό Κέντρο στην Ιτέα. Η ενημέρωση γίνεται από την Ένωση Αστυνομικών και αφορά τους μαθητές και τις μαθήτριες του Γυμνασίου Ιτέας, τους γονείς και τους εκπαιδευτικούς.

Ο Δ/ντής

Σπυρίδων Πανταζής

από κάτω από: Νέα - Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΗΜΕΡΙΔΑ από τη ΔΙΩΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ

Δράση ευαισθητοποίησης σε θέματα ΑμΕΑ και Εθελοντισμού

Νοέ 201928

Η δράση ευαισθητοποίησης σε θέματα ΑμΕΑ και Εθελοντισμού προγραμματίζεται για τις 4 Δεκεμβρίου 2019 στην παραλία της Ιτέας.

Λήψη αρχείου

από κάτω από: Νέα - Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Δράση ευαισθητοποίησης σε θέματα ΑμΕΑ και Εθελοντισμού

Ενημέρωση για κινητή μονάδα ψυχικής υγείας Ν. Φωκίδας

Νοέ 201920

Λήψη αρχείου

από κάτω από: Νέα - Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ενημέρωση για κινητή μονάδα ψυχικής υγείας Ν. Φωκίδας

Ανακοίνωση για εορτή του Πολυτεχνείου

Νοέ 201914

Σας ενημερώνουμε ότι η γιορτή του σχολείου μας για το Πολυτεχνείο θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 15 Νοέμβρη 2019 στο Κυριακοπούλειο Μέγαρο στις 9:30.

Εκ της διευθύνσεως

από κάτω από: Περιβαλλοντικά προγράμματα | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ανακοίνωση για εορτή του Πολυτεχνείου

Χρήσιμες συμβουλές για τους σεισμούς

Νοέ 201914

Λήψη αρχείου

από κάτω από: Νέα - Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Χρήσιμες συμβουλές για τους σεισμούς

Ενημέρωση για την αθλητική ημέρα

Νοέ 201910

Σας ενημερώνουμε ότι η αθλητική ημέρα θα πραγματοποιηθεί αύριο Δευτέρα 11 Νοεμβρίου 2019.

Σας υπενθυμίζουμε ότι, οι μαθητές θα πρέπει να φέρουν συμπληρωμένη την υπεύθυνη δήλωση που τους έχει δοθεί (υπάρχει επίσης αναρτημένη στο Ιστολόγιό μας), ώστε να μπορούν να συμμετέχουν στις αθλητικές δραστηριότητες εκτός του σχολείου μας.

Επίσης, καλό θα είναι οι μαθητές να φέρουν μαζί τους μια αλλαξιά ρούχα.

Εκ της διευθύνσεως

από κάτω από: Νέα - Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ενημέρωση για την αθλητική ημέρα

Υπεύθυνη δήλωση Αθλητικών δραστηριοτήτων

Νοέ 20198

Παρακαλούμε να συμπληρωθεί και να επιστραφεί η Υπεύθυνη δήλωση Αθλητικών δραστηριοτήτων.

Έχει δοθεί και στους μαθητές μας σε έντυπο.

Λήψη αρχείου

από κάτω από: Νέα - Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Υπεύθυνη δήλωση Αθλητικών δραστηριοτήτων

Ενημέρωση για σχόλια σε άρθρα του ιστολογίου μας

Νοέ 20193

Σας ενημερώνουμε ότι τα σχόλια σε άρθρα του ιστολογίου μας (blog) έχουν απενεργοποιηθεί, λόγω της αδυναμίας διαχείρισης των σχολίων από πλευράς του σχολείου μας, καθώς και της αδυναμίας ταυτοποίησης των χρηστών-σχολιαστών.

Εκ της διευθύνσεως του σχολείου μας

από κάτω από: Νέα - Ανακοινώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ενημέρωση για σχόλια σε άρθρα του ιστολογίου μας

Ημερίδα Επαγγελματικού Προσανατολισμού στους Δελφούς

Οκτ 201930