Δεκ 2020 14

Κοινωνική Λειτουργός στο Γυμνάσιο

Κατηγορία Ανακοινώσεις Ενημέρωση Γονέων Χωρίς κατηγορία      | ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΣΜΟΥ ΡΟΔΟΠΗΣ | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Κοινωνική Λειτουργός στο Γυμνάσιο

Σας ενημερώνουμε ότι στο Γυμνάσιό μας κάθε Τρίτη και Παρασκευή  από τις 8:15 μέχρι τις 13:00 θα βρίσκεται η κοινωνική λειτουργός κα Παπανίκου Ολυμπία η οποία θα είναι στη διάθεση μαθητών και γονέων για επίλυση – συζήτηση διαφόρων θεμάτων που σας απασχολούν.

Το email της είναι : opapanikou@sch.gr για την επικοινωνία με τους γονείς, ώστε να κανονιστεί ραντεβού τηλεδιάσκεψης στο webex της. Ο συγκεκριμένος σύνδεσμος βρίσκεται στα μαθήματά της, στο eclass των μαθητών.

Προσοχή!
Για κάθε ατομική συνάντηση με μαθητή θα πρέπει ο γονέας – κηδεμόνας να υποβάλλει υπεύθυνη δήλωση στο mail του γυμνασίου (mail@gym-iasmou.rod.sch.gr) , όπου θα εγκρίνει  την συνάντηση του μαθητή με την κοινωνική λειτουργό.

Από την Δ/νση του σχολείου