Ώρες ενημέρωσης γονέων

Οι μέρες/ώρες που μπορούν να προσέρχονται οι γονείς στο σχολείο θα ανακοινωθούν από τη διεύθυνση του σχολείου.

Οι γονείς μπορούν κατόπιν τηλεφωνικού ραντεβού στο 28340-41366 να βλέπουν καθημερινά τους καθηγητές κα Τυράκη, κο Λιτσαρδάκη και κα Παδουβά Φιλολόγους και τις ημέρες:

Δευτέρα:κο Γεργεριτάκη, Τεχνολόγο, κα Ρουσσάκη Φιλόλογο (Α’ γυμνασίου), κα Ψωμαδάκη καθηγήτρια Γερμανικών, κα Τάνου Αγγλικών.

Τρίτη: κα Καραμπέτσου Μαθηματικό, κα Κωστοπούλου Θεολόγο και κα Ψαθάκη Πληροφορικό

Τετάρτη: κο Σιμυρδάνη καθηγητή Φυσικής, Γεωγραφίας, Χημείας και Βιολογίας, κα Τσαγκαράκη καθηγήτρια Φυσικής Αγωγής και κα Καρέτσα Ψυχολόγο

Πέμπτη: κο Κρυωνά Κοινωνιολόγο, κα Τσαμαδιά καθηγήτρια Καλλιτεχνικών, κα Παπαδοπούλου καθηγήτρια Φυσικής (Β’ και Γ’ γυμνασίου) και κα Χατζηνικολή καθηγήτρια Γαλλικών.