![feedback2](https://blogs.sch.gr/gymevrop/files/2023/11/feedback2-150x150.jpg?x14136)
Οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών του Γυμνασίου Ευρωπού μπορούν κατά τη σχολική χρονιά 2023-2024 να επικοινωνούν με τους εκπαιδευτικούς του σχολείου στις μέρες και ώρες που αναγράφονται παρακάτω.
Οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών/τριών του Γυμνασίου Ευρωπού μπορούν κατά τη σχολική χρονιά 2023-2024 να επικοινωνούν με τους εκπαιδευτικούς του σχολείου στις μέρες και ώρες που αναγράφονται παρακάτω.