Σας ενημερώνουμε ότι από την Παρασκευή 24/6 ξεκινούν οι εγγραφές – μετεγγραφές για το σχολικό έτος 2023-2024.

Γυμνάσιο

Μπορείτε να προσέλθετε στο σχολείο μας καθημερινά μέχρι τις 30/6 και κάθε Τετάρτη από 1/7 έως και 31/8 προκειμένου να πραγματοποιήσετε την εγγραφή σας σε μία από τις τρεις τάξεις του Γυμνασίου. Ώρες Εγγραφών 19:00-21:30.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Απαραίτητα να έχετε μαζί σας την ταυτότητα σας καθώς και τίτλο της προηγούμενης βαθμίδας εκπαίδευσης (απολυτήριο δημοτικού ή πιστοποιητικό φοίτησης).

Λύκειο

Οι αιτήσεις υποβάλλονται μέσω της εφαρμογής e-εγγραφές στην ηλεκτρονική διεύθυνση: https://e-eggrafes.minedu.gov.gr

Μπορείτε να προσέλθετε στο σχολείο μας καθημερινά μέχρι τις 30/6 και την Τετάρτη 6/7 προκειμένου να πραγματοποιήσετε την εγγραφή σας σε μία από τις τρεις τάξεις του Λυκείου. Ώρες Εγγραφών 19:00-21:30.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Απαραίτητα να έχετε μαζί σας τους κωδικούς TAXIS την ταυτότητα σας καθώς και τίτλο της προηγούμενης βαθμίδας εκπαίδευσης (απολυτήριο γυμνασίου ή πιστοποιητικό φοίτησης).

Περισσότερες πληροφορίες: τηλέφωνο επικοινωνίας 2251047524