Είδη Θερμομέτρων

Μάι 202025

Γεια σας παιδιά. Αυτή την εβδομάδα σας αναρτώ ένα φυλλάδιο με διάφορα είδη θερμομέτρων.

Μελετήστε το και παρακολουθείστε το βίντεο που δείχνει πώς μετρήθηκε η θερμοκρασία αξιόπιστα για πρώτη φορά. Ελπίζω να σας δω όλους την επόμενη εβδομάδα που ανοίγουν τα σχολεία.

6 σχόλια στο άρθρο

“Είδη Θερμομέτρων”

1. 7 Ιουνίου, 2020 στις 12:13      Απάντηση Φωτεινή Έγραψε:

Καλημέρα κυρία Άσπα δεν βλέπω τα γράμματα σας τη δεύτερη σελίδα είστε καλά Εγώ είμαι καλά

• 9 Ιουνίου, 2020 στις 10:57      Απάντηση Αθανασούλη Άσπα Έγραψε:

Φωτεινή

Και εγώ καλά είμαι. Κάνε λήψη του αρχείου για να το δεις καλύτερα. Έτσι φυσικά δεν μπορείς να το δεις καθαρά.

2. 9 Ιουνίου, 2020 στις 16:44      Απάντηση Φωτεινή Έγραψε:

Κύρια προσπαθώ να τα διαβάσω ????

3. 10 Ιουνίου, 2020 στις 14:00      Απάντηση Φωτεινή Έγραψε:

Καλό καλοκαίρι κυρία κλαίω που κλείσαν τα σχολεία τα βιβλία τα πετάμε Πότε παίρνουμε ελέγχους

4. 11 Ιουνίου, 2020 στις 02:16      Απάντηση Αθανασούλη 'Ασπα Έγραψε:

Φωτεινή

Καλό καλοκαίρι. Δεν καταλαβαίνω γιατί κλαις όπως λες. Πιστεύω ότι το καλοκαίρι είναι περίοδος για να ξεκουραστείς και να περάσεις καλά. Τα βιβλία δεν τα πετάς φυσικά γιατί μπορεί να σου χρειαστούν την επόμενη χρονιά. Σχετικά με τους βαθμούς, θα σας πει η διευθύντρια πότε τους παίρνετε.