Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Περίληψη Διακήρυξης Διαγωνισμού Εκμίσθωσης σχολικού κυλικείου Γυμνασίου Δρεπάνου

Δείτε το συνημμένο αρχείο:

63ΔΧ465ΤΒΕ-67Ζ

ΥΛΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΤΟΥ ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΥΛΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΑ ΤΟΥ ΕΡΑΤΟΣΘΕΝΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

Οδηγός για το πείραμα του Ερατοσθένη – Φύλλο εργασίας Ι

Ενημερωτικό Ι 19

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΙΙ 19

Μετρήσεις σκιας Υπολογισμοί 19

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ

Η ΠΡΑΞΗ 35/07-02-2018 στο συνημμένο αρχείο:

ΠΡΑΚΤΙΚΟ επανα ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΡΟΣΦ 14.02.18

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΠΑΝΑΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ 14/02/2018

Η επαναπρόσκληση ενδιαφέροντος

ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ 14.02.18

Το πρακτικό

ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΠΡΟΚΗΡΥΞ 14.02.18

ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ 14/02/2018

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΣΧΟΛΙΚΟΣ ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΟ ΝΑΥΠΛΙΟ 14/02/2018

Η πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος βρίσκεται στο παρακάτω συνημμένο αρχείο

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ 14.02.18

Εκδήλωση “Βία στο Διαδίκτυο” 6 Μαρτίου 2015

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εκδήλωση “Βία στο Διαδίκτυο” 6 Μαρτίου 2015

Εορτάζουμε την “Πανελλήνια Ημέρα κατά της σχολικής Βίας και του εκφοβισμού” στις 6 Μαρτίου με εκδήλωση-ενημερωτική ομιλία που θα πραγματοποιηθεί στις 11.30 π.μ. από την Υπεύθυνη του Συμβουλευτικού Σταθμού Νέων της Δ.Δ.Ε. Αργολίδας Δρ. Πανοπούλου Σοφία.

Η εκδήλωση εντάσσεται στις Δράσεις του Κοινωνικού Σχολείου αλλά και του Παρατηρητήριου της Βίας της Δ/νσης Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης Πελοποννήσου και θα την παρακολουθήσουν οι μαθητές του σχολείου μας καθώς και οι μαθητές της Ε’ και ΣΤ’ τάξης του όμορου Δημοτικού Σχολείου Δρεπάνου.

Η σφίσα της εκδήλωσης

afisa_via_2015

Η πρόσκληση της εκδήλωσης στον σύνδεσμο ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΒΙΑ ΔΙΑΔ

Πρόγραμμα “Σερφάρω… Ασφαλώς” στις 13 Φεβρουαρίου 2015

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόγραμμα “Σερφάρω… Ασφαλώς” στις 13 Φεβρουαρίου 2015

Η Α΄τάξη του σχολείου μας παρακολούθησε το Πρόγραμμα της Δημοτικής Βιβλιοθήκης “Παλαμήδης” στο Ναύπλιο στις 13 Φεβρουαρίου 2015.

Συμμετείχαμε με αυτόν τον τρόπο στις δράσεις της Παγκόσμιας Ημέρας ¨Ασφαλούς Διαδικτύου” – 10 Φεβρουαρίου.

Ημερίδα Τηλεδιάσκεψης “Ασφάλεια στο διαδίκτυο”

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ημερίδα Τηλεδιάσκεψης “Ασφάλεια στο διαδίκτυο”

Στις 20 Νοεμβρίου 2014 το σχολείο μας συμμετείχε στην Τηλεδιάσκεψη που πραγματοποίησε το ΠΣΔ σε συνεργασία με την Υπηρεσία Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος με θέμα “Ασφάλεια στο διαδίκτυο”.

Ημερίδα “Ασφαλής χρήση του Διαδικτύου από τους εφήβους” 22 Ιανουαρίου 2014

Χωρίς κατηγορία Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ημερίδα “Ασφαλής χρήση του Διαδικτύου από τους εφήβους” 22 Ιανουαρίου 2014

Η αφίσα της εκδήλωσης

????????????????????????????????????????

Η πρόσκληση της ημερίδας

diadiktio 22

ΕΡΩΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΑ για πρόγραμμα Διατροφής

Χωρίς κατηγορία 2 Σχόλια »

Σήμερα οι μαθητές της Β’ και Γ΄τάξης του Σχολείου μας συμπλήρωσαν τα ερωτηματολόγια για το πρόγραμμα “Διατροφής” στο οποίο συμμετέχουμε από την προηγούμενη Σχολική Χρονιά.

Φέτος πραγματοποιείται η Β΄Φάση του προγράμματος «Τρώω υγιεινά, παίζω και γυμνάζομαι» που εντάσσεται στο Εθνικό Πλαίσιο Δράσης για τη Δημόσια Υγεία: ΑΠΟΤΥΠΩΣΗ, ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΠΑΧΥΣΑΡΚΙΑΣ και το πρόγραμμα γίνεται σε συνεργασία με το Τμήμα Αύξησης και Ανάπτυξης  του Γενικού Νοσοκομείου Παίδων «Παν. &Αγλαΐας Κυριακού».

© 2024 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΕΠΑΝΟΥ.
   Φιλοξενείται από Blogs.sch.gr
RSS άρθρων RSS Σχολίων Σύνδεση