Ηλεκτρονική υποβολή Μηχανογραφικού Δελτίου ΓΕΛ

Ετήσια Έκθεση Εσωτερικής Αξιολόγησης (σύνοψη) σχολ. έτους 2022-2023

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΕ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

Λήψη αρχείου

ΥΠΕΝΘΥΜΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝ. ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΤΩΝ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΜΕ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΑΘΗΣΕΙΣ

Σας υπενθυμίζουμε ότι μέχρι και την Πέμπτη 25η Μαΐου 2023 μπορούν να υποβάλλουν ηλεκτρονικά, μέσω διαδικτύου, Μηχανογραφικό Δελτίο για την εισαγωγή τους στην Τριτοβάθμια

Εκπαίδευση οι υποψήφιοι που πάσχουν από σοβαρές παθήσεις , σε ποσοστό 5%  επιπλέον των θέσεων εισακτέων, έτους 2023.

Παρακαλούνται οι Διευθυντές/ντριες όπως ενημερώσουν τους υποψηφίους του σχολείου τους με κάθε πρόσφορο μέσο σχετικά με την διαδικασία και την καταληκτική ημερομηνία αυτής.

Επισημαίνεται ότι μετά την παρέλευση της προθεσμίας χρήσης της ηλεκτρονικής εφαρμογής (25 Μαΐου) δεν θα γίνονται δεκτά εκπρόθεσμα Μηχανογραφικά Δελτία, καθώς κλειδώνει το σύστημα.

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ 2023 -ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ Τ.Ε.Φ.Α.Α.

Λήψη αρχείου

Υποβολή ηλεκτρονικού Μηχανογραφικού Δελτίου για την εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση υποψηφίων που πάσχουν από σοβαρές παθήσεις, σε ποσοστό 5% επιπλέον των θέσεων εισακτέων, έτους 2023