Ημερίδα για την Ασφαλή Ασφάλεια στο Διαδίκτυο

25 Απρίλιος 2018
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Η Δ/νση Π/θμιας Εκπ/σης Καρδίτσας και η  Διεθνής Ένωση Αστυνομικών, Τοπική Διοίκηση Καρδίτσας συνδιοργανώνουν ημερίδα με θέμα:

«Ασφαλή πλοήγηση στο διαδίκτυο»

σε συνεργασία με την Υπηρεσία της Δίωξης Ηλεκτρονικού Εγκλήματος.

Η ημερίδα απευθύνεται σε μαθητές/τριες Ε΄ και ΣΤ΄ τάξης των Δημοτικών Σχολείων της πόλης της Καρδίτσας και θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη, 2 Μαΐου 2018 στο Κινηματοθέατρο Καρδίτσας.

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί από τις 9.00΄- 10.45΄ για την πρώτη ομάδα μαθητών/τριών και από τις 11.00΄- 12.45΄ για τη δεύτερη ομάδα μαθητών/τριών.

Παρακαλούμε να  δηλώσετε συμμετοχή στον παρακάτω σύνδεσμο έως την Παρασκευή, 27-04-2018 για μία από τις παραπάνω ώρες: Δήλωση συμμετοχής

Το απόγευμα της Τετάρτης, 2 Μαΐου 2018, στις 16.00΄, θα πραγματοποιηθεί η ημερίδα για εκπαιδευτικούς και γονείς.