ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΤΑ
Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες της Γ΄2 τάξης του 3ου Δημοτικού σχολείου Ρόδου για τη συμμετοχή τους και τη διάκριση στο εκπαιδευτικό Πρόγραμμα “Βιβλιοπεριπέτειες” από το Διεθνές Κέντρο Συγγραφέων και Μεταφραστών Ρόδου. https://www.rodiaki.gr/article/477601/biblioperipeteies-ola-ta-onomata-twn-mathhtwn-poy-brabeyontai-apo-to-diethnes-kentro-syggrafewn-rodoy ΕΠΑΙΝΟΣ Γ’2 ΤΑΞΗΣ