https://blogs.sch.gr/elpapad/files/2023/12/το-έθιμο-της-βαρβάρας-pdf.pdf
Ελάτε να σας κεράσουμε!
Τα σχόλια είναι κλειστά.
6/8/1992: Η Βούλα Πατουλίδου κατακτά το χρυσό μετάλλιο στο δρόμο των 100 μέτρων με εμπόδια, στους Ολυμπιακούς Αγώνες της Βαρκελώνης. Είναι το πρώτο χρυσό μετάλλιο στίβου που κατακτά η Ελλάδα σε Ολυμπιακούς Αγώνες μετά το 1912 και την επιτυχία του Κώστα Τσικλητήρα στο άλμα εις μήκος άνευ φόρας. - Σχετικές αναρτήσεις
Πρόσφατα σχόλια