ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΤΙΣ ΛΕΥΚΕΣ
16 Δεκεμβρίου 2023 ΑΡΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ
Το Γυμνάσιο Νάουσας Πάρου πραγματοποίησε εκδρομή στις Λεύκες, την Πέμπτη, 14-12-2023. Οι μαθητές και οι μαθήτριες επισκέφθηκαν τον Ιερό Ναό της Αγίας Τριάδος και το Λαογραφικό Μουσείο του χωριού. Έπειτα είχαν ελεύθερο χρόνο ως την επιστροφή.
Δημοσιευμένο στην κατηγορία ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ .
Πρόσφατα σχόλια