ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ ΜΕ ΤΟ BEE-BOT Η χρήση του bee-bot αποτελεί ένα σημαντικό και ενδιαφέρον μέσο εκμάθησης Η/Υ για τα παιδιά προσχολικής ηλικίας. ΧΡΗΣΗ BEE-BOT ΣΤΗΝ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
Διαβάστε περισσότερα →Η συνεργασία μεταξύ σχολείου και οικογένειας αποτελεί βασικό παράγοντα, τόσο για την ενίσχυση της σχολικής επίδοσης των μαθητών, όσο και για την γενικότερη βελτίωση της μαθησιακής διαδικασίας.
Διαβάστε περισσότερα →