Νέα αναστολή λειτουργίας της πρωινής εκπαιδευτικής λειτουργίας των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης

Αγαπητοί γονείς-κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι και για αύριο Πέμπτη 13-6-2024, λόγω εξαιρετικά υψηλών θερμοκρασιών, με απόφαση του Δημάρχου Μαραθώνος αναστέλλεται  εκ νέου η πρωινή εκπαιδευτική λειτουργία των Βρεφικών – Βρεφονηπιακών – Παιδικών σταθμών, Νηπιαγωγείων και Δημοτικών σχολείων Δήμου Μαραθώνος καθώς και των Ειδικών σχολείων Παμμακαρίστου Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Μαραθώνος.

Παρακαλούνται οι μαθητές/τριες την προσεχή Παρασκευή 14-6-2024 και ώρες 8.30 – 10.00, οπότε και θα δοθούν οι Έλεγχοι και οι Τίτλοι Προόδου-Σπουδών, ΝΑ ΦΈΡΟΥΝ ΜΑΖΊ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΣΑΝΤΟΎΛΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΆΡΟΥΝ ΑΠΌ ΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΆ ΤΟΥΣ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΚΕΊΜΕΝΑ.

ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ