ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ-ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΜΒΟΥ

ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ                                                             ΠΕΜΠΤΗ, 11-4-2024

Η Διοίκηση του Σχολείου εκφράζει τις θερμές ευχαριστίες της προς :

1. Την κυρία Μπαϊράμη-Μάμαλη Μιρέλα, μητέρα μαθητή μας, η οποία προέβη στη δωρεά και τοποθέτηση δύο κλιματιστικών για τις ανάγκες ψύξης-θέρμανσης των Αιθουσών 6 και 14 αντιστοίχως.
  2. Την Εταιρεία “ΤΕΝΤΕΣ ΚΑΣΣΕΛΗ” και τον κύριο Κασσέλη, πατέρα μαθήτριάς μας, για την αφιλοκερδώς τοποθέτηση στην πρόσοψη του Σχολείου μας δύο ήδη υπαρχόντων πάγκων .
  3. Τον κύριο και την κυρία Αμπουχασάν, γονείς μαθητή μας, οι οποίοι πραγματοποίησαν αφιλοκερδώς την αποψίλωση των παρτεριών της προσόψεως του Σχολείου μας.
  4. Τον κύριο Ζήσιμο Φώτη, πατέρα μαθήτριάς μας, ο οποίος προέβη στη δωρεά φωτοτυπικού χαρτιού για τις ανάγκες της Διοίκησης της σχολικής μονάδας.

Η συνεχής συνδρομή γονέων-κηδεμόνων του Σχολείου μας, είτε ως προσφορά υλικών     είτε ως προσφορά υπηρεσιών,  συμβάλλει παντοιοτρόπως στην εύρυθμη λειτουργία της σχολικής μονάδας με άμεσο αποδέκτη τα παιδιά σας-μας.

Σας ευχαριστούμε πολύ.

Ιωάννης Αθανασίου