Στις 10 Δεκεμβρίου 2021 η Πυροσβεστική επισκέφτηκε το σχολείο μας στα πλαίσια του μαθήματος των Εργαστηρίων Δεξιοτήτων “Φροντιζω το Περιβάλλον”. Ήταν μία ξεχωριστή εμπειρία για τους μαθητές, οι οποίοι το χάρηκαν ιδιαίτερα!!!
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα