Στις 15-4-2024 παρέα με τον κ. Νότη και την Κ. Κατερίνα από ΚΕΠΕΑ Παρανεστίου, η Στ΄τάξη του σχολείου μας, περάσαμε μια καταπληκτική μέρα! Παίξαμε πολλά παιχνίδια και δοκιμάσαμε τις δυνάμεις και τις ικανότητές μας! Του ευχαριστούμε θερμά!
22/7/1943: Διακόσιες χιλιάδες λαού στην κατεχόμενη Αθήνα πραγματοποιούν μαχητική διαδήλωση εναντίον της απόφασης των Γερμανών να παραχωρήσουν στη Βουλγαρία ολόκληρη τη Βόρεια Ελλάδα ως τον Αξιό.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα
Πρόσφατα σχόλια