Το Δημοτικό Σχολείο Πύργου Διρού ξεκίνησε τη συνεργασία του με το Κέντρο Υγείας της Αρεόπολης. Το σύνολο των τάξεων του σχολείου μας παρακολουθούν τις δράσεις...
Διαβάστε περισσότερα >>Ασφαλής πλοήγηση στο διαδίκτυο, Αρεόπολη, 29/3/2024
Οι μαθητές και οι μαθήτριες της Στ΄ τάξης παρακολούθησαν την Ενημερωτική Εκδήλωση με τίτλο “Ασφαλής Πλοήγηση στο Διαδίκτυο” την Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024 στο Κλειστό...
Διαβάστε περισσότερα >>